🔵💥اعتراضات به هئیت نظارت جواب داد

🔷مبلغی: در راستای سلامت انتخابات با کسی شوخی نداریم| هیأت نظارت طی امروز و فردا حتمأ ترمیم خواهد شد!

🔹محمدرضا مبلغی نماینده مردم شریف کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی در راستای دغدغه‌های به وجود آمده جهت انتخابات شوراهای شهر، گفت: ما از ابتدا در چینش هیأت نظارت تلاش کردیم که همه‌ی طیف‌ها با سلایق مختلف حضور داشته باشند تا بدینوسیله منافع مردم محقق شود. اما در ادامه حساسیت‌هایی به وجود آمد که به امید خدا طی امروز و فردا قطعا هیأت نظارت را ترمیم خواهیم کرد، به شکلی که خواست و اراده‌ی مردم محترم شمرده شود.

🔹محمدرضا مبلغی در ادامه بیان کرد: در مورد تأیید صلاحیت‌‌ افراد ثبت نامی شهرستان‌های کوهدشت و رومشکان، فقط ۸ نفر رد صلاحیت شدند که هم اکنون نیز در حال رایزنی برای تأیید حداکثری هستم. موضوعی که در مقایسه با سایر شهرستان‌های استان از نمره قابل قبولی برخوردار است. همچنین باید گفت: انصافأ هیأت نظارت در این دوره در کل استان عملکرد خوبی داشت.

🔹مبلغی در راستای حساسیت‌های به وجود آمده در رابطه با هیأت‌ اجرایی بیان کرد: مبنای ما این است که نیروهای اجرایی(اصطلاحأ سر صندوق) باید با رعایت عدالت و مروت چینش بشود تا خدایی ناکرده حق هیچ کاندیدایی ضایع نشود. با قاطعیت می‌گویم؛ قرار نیست برای هیچ طیف یا فرد خاصی به صورت ویژه کار بشود.

🔹وی اظهار داشت: در روزهای آینده تمام زوایای انتخاباتی را از طریق رسانه‌ها به مردم گزارش خواهم داد و اگر نیروهای اجرایی بدون در نظر گرفتن حق تمام کاندیداها، حتی در سامانه هم ثبت شده باشند، پذیرفتنی نیست و اصلاح خواهد شد.

🔹 نماینده مردم شریف کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی افزود: من به مردم قول می‌دهم مبنای کار باید خواست و اراده‌ی مردم باشد جهت خلق یک حماسه و مشارکت حداکثری، بنابراین برای صیانت از خواست مردم، حتی اگر در روز انتخابات هم متوجه تخلف بشویم همان روز با متخلفین برخورد قاطع خواهیم کرد حال چه هیأت نظارت یا هیأت اجرا باشد.

🔹 محمدرضا مبلغی در پایان تأکید کرد: باور ما این است باید سلایق مختلف کار کردن در کنار همدیگر را یاد بگیریم و بدون ایجاد حساسیت در کمال سلامت نفس، به مشارکت حداکثری، که همانا تأیید نظام انقلابی است، کمک کنیم و در نهایت هرکسی مورد اقبال مردم شریف منطقه قرار بگیرد برای ما نیز محترم است.

        

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.