روحانی و برخی دولتمردانش باید محاکمه شوند.

فضای مجازی یک فضای حقیقی است.

مبلغی عاجز و ناتوان است.

شاهرخی قبادی اصولگرا نیست.

اسماعیل دوستی “شاه دزد” است.

دلال های بین المللی که توسط دولت آمریکا تحریم شدند.

https://t.me/joinchat/AAAAAE5h2CpocXruaBK6jA

مصاحبه اختصاصی خبرنگار خلیف نیوز با علی امامی راد نماینده ادوار ( چهارم، ششم و هفتم ) مجلس شورای اسلامی

خدمت جناب آقای دکتر امامی راد نماینده ادوار(چهارم،ششم وهفتم) مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخابیه کوهدشت و رومشکان رسیدیم واز فرصت استفاده می نماییم تا یک گپ خودمانی با ایشان داشته باشیم.امید است مارا تا پایان این گفتگو همراهی بفرمایید.

جناب آقای دکتر امامی راد سلام وعرض ادب و احترام دارم خدمت حضرتعالی، بنده بعنوان یک خبرنگار جوان و آزاد هر وقت اسم شما را می شنوم با اینکه در آن زمان کم سن و سال بوده ام ناخودآگاه یاد مجلس ششم می افتم چرا که اسم شما یک جورایی با مجلس ششم عحین شده است. دوست دارم از زبان جنابعالی ماجرای مجلس ششم را بشنوم.

بسم اله الرحمن الرحیم

بنده نیز متقابلا سلام و خدا قوت عرض میکنم خدمت جنابعالی و دیگر همکاران رسانه ای تان و همچنین خدمت ملت سرافرار ایران اسلامی، هم استانی های خونگرم و همشهریان خوب و دوست داشتنی ام در شهرستان های کوهدشت و رومشکان و بخش های تابعه.

دوست عزیزم، بنده دکتر نیستم، بلکه دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم سیاسی با رتبه الف که در آزمون دکتری شرکت و قبول شدم و از طرف چندین دانشگاه (دانشگاه های آزاد تهران، البرز، کرمانشاه و خرم آباد) دعوت شدم اما بدلیل ابتلا به بیماری منحوس کرونا نتوانستم در مصاحبه شرکت نمایم که با ارائه مدارک پزشکی امیدوارم بتوانم درمصاحبه شرکت وادامه تحصیل بنمایم.

اما ما شما را ازاین پس دکتر می نامیم چراکه عزم و اراده ی شما مثال زدنی است وانشااله موفق خواهی شد.

این نظر لطف جنابعالی و حضرات رسانه ای است.
درمجلس ششم اکثریت نمایندگان دارای تفکر ضد انقلابی و ضد رهبری و پیاده نظام آمریکا واسرائیل بودند که سعی می کردندبا وضع مصوباتی، درجامعه ایجاد نارضایتی عمومی نموده و با تحریک مردم باعث تسلیم امام خامنه ای و امت حزب اله در مقابل استکبار جهانی وصهیونیسم بین الملل شوند.
بنده هم احساس تکلیف نموده ودرمقابل آنان ایستادم که شرح آن دراین مقال نمی گنجد.

جناب آقای امامی راد با توجه به مصوبه اخیر مجلس شورای اسلامی درصیانت از فضای مجازی نظر جنابعالی دراین زمینه چیست؟

بنده نیز همانند آحاد ملت انقلابی ایران اسلامی به تبعیت از بزرگان دین، سیاست های بی نظیر امام خامنه ای، سخنان راهگشای آیت اله جوادی آملی مجتهد صاحب نظر ،نظرات رئیس جمهور منتخب ومحترم مردم و ریاست محترم دستگاه قضا براین باورم این فضا چون در آن تبادل فکر واندیشه می شود پس فضای واقعی است و باید درآن حضور داشته و برای مقابله با آرایش جنگی جدید دشمن آماده باشیم.

جناب دکتر عملکرد دولت روحانی را بخصوص در این چند سال اخیر چگونه ارزیابی می نمایید؟

رئیس جمهور با عملکردی که درتاریخ بشریت بی سابقه وفاجعه بار است می تواند دو پیام داشته باشد
۱_ ایشان می خواست با این روش مردم را به کف خیابان بکشاند و کدخدایی آمریکای جهانخوار رابه ایران اسلامی تحمیل نمایند

۲_ عاجز وناتوان بودند

بنابراین انتظار می رود:

الف_ رئیس محترم قوه قضاییه ایشان ودولتمردانش خصوصا وزرای اقتصادودارایی، رئیس بانک مرکزی، وزیر نیرو، صمت، جهاد کشاورزی و… به خاطر تورم سرسام آور کالا های عمومی، گرانی دلار و شکست بورس و غارت اموال مردم، مشکلات آبی مردم خوزستان، قطعی های مکرر برق و… محاکمه کند که بااین وسیله درجامعه اعتماد سازی می نماید زیرا مهمترین پشتوانه برای اداره مملکت تنبیه خائن ومسئول ناتوان است

ب_ از رئیس جمهور منتخب حضرت آیت اله رئیسی انتظار می رود که در دولت آینده ازنیروهای چپ، اصلاح طلب، اعتدال و وفادار به احمدی نژاد استفاده ننمایند چرا که اینان بطور قهری کمر به نابودی ایشان می بندند.

به نظر جنابعالی از نظر سیاسی خانواده مرحوم مبلغی(مروجی) به چه گروه ودسته ای تعلق دارند وشخص آقای مبلغی (نماینده فعلی)چه شخصیتی دارند؟

اکثریت قریب به اتفاق خاندان مبلغی(مروجی) اعم از روحانی، مکلا، استاد حوزه و دانشگاه، نمایندگان خبرگان، مجلس و… یا توده ای اند با افکار الحادی و یا مرید آقای منتظری و حامی سران فتنه اند. و گفته می شود بعضا هم سوء شهرت دارند.
لازم میدانم برای اثبات بیشتر این مطالب و گفتار به جلسات مهمی ازجمله استان های همدان و لرستان اشاره نمایم.

نظر جنابعالی درمورد نماینده فعلی وعملکردش در انتصاب مدیران شهری چیست؟

من هم مانند قاطبه ی مردم ایشان را فردی دروغگو، مکار وفتنه گر وپیمان شکن میدانم. ایشان علیرغم وعده هایش یا عمل نمی کند ویا عکس آن عمل می کند.

برخی او را فتنه گر می دانند چون در مدیریت این دو شهرستان جز در موارد استثنایی که اثرات محدودی دارند بجای استفاده از نیروهای انقلابی و توانمند،از نیروهای اصحاب فتنه و بعضا مشارکتی، غیر بومی ناتوان و حاشیه دار، استفاده نموده است.

ادامه مطلب👇👇👇

به عقیده بعضی ها “مکار” است چون از افرادحامی فتنه بعنوان نیروی انقلابی در مدیریت ها حمایت واستفاده می کند.

مردم بر این باورند پیمان شکن است، چون به پیمانی که با جریان موسوم به ائتلاف بسته بود وفا نکرد. و نه تنها حق هم پیمانان انقلابی را نداد بلکه همانند دزدان دریایی سومالی عمل کرد.
مردم ایشان را از” مشرکان مکه” بدتر می دانند. چراکه مشرکان مکه درپیمانی که باپیامبربستند وفاکردند اما ایشان به جریان حامی خودبخصوص نیروهای حزب اللهی وفا نکرد وپیمان شکنی نمود.

به روایت برخی از دوستانش ،از همان دوران نوجوانی وجوانی، فردی بی عرضه و ذلیل که از اداره ی خود عاجز ودرمانده بوده است.
آقای مبلغی تنها نماینده ای بوده است که در عمر با برکت انقلاب از اصحاب فتنه بعنوان مسئول کمیته امداد استفاده نموده است.

بنظر حضرتعالی عملکرد آقای مبلغی در انجام وظایف نمایندگی بویژه در بحث عمران کوهدشت چگونه ارزیابی مینمایید.؟!
عمران و ابادانی‌از وظایف نماینده نیست، نماینده علاوه بر قانون گذاری وظیفه دارد بوسیله لابی و حمایت از قوه مجریه در مسائل مربوط به عمران و آبادانی شهر موثر باشد؛ در خصوص آثار و عملکرد آقای مبلغی: به قول فقیه شیرازی:
گفتم که الف، گفت دگر، گفتم هیچ
در خانه اگر ‌کس است یه حرف بس است. ایشان با حضور در وزارت دفاع ودیدار با وزیر در خصوص مرغداری ۵۰ هزار قطعه ای رایزنی مینماید.

۱_آیا وزیری که ماموریتش تمام شده و ساک و چمدانش را بسته است‌، ملاقات کاری دارد !؟

۲_ آیا مرغداری مربوط به وزارت دفاع است ؟!

۳_ آیا اگر وظیفه وزارت دفاع تاسیس مرغداری است !! برای شهرستان های کوهدشت و رومشکان درخواست مرغداری ۵۰ هزار قطعه ای موثر است؟

ا

جناب امامی راد، در ایام انتخابات سیزدهم ریاست جمهوری شنیده شد که آقای اسماعیل دوستی که یکی از مدعیان تفکر اصلاح طلبی هستند. بعد از مناظره ریاست جمهوری سیزدهم وکنایه آقای مهرعلیزاده به آقای رئیسی، به آقای مهرعلیزاده تذکر داده است!! این موضع آقای دوستی را چگونه ارزیابی می فرمایید؟

گفته می شود آقای اسماعیل دوستی “جد اندر جد “از راه تکدی گری و دریوزگی امرار معاش نموده اند و هیچگونه فعالیت اقتصادی و کشاورزی نداشته بلکه یک مستمری بگیری بیش نیست:

۱_ عامه مردم توقع دارند قوه محترم قضائیه باستنادبه قانون “از کجا آورده ای”باتوجه به وضعیت موجود ایشان و اطرافیانش و سرمایه های هنگفتش در بانک های خصوصی و سهامداری آنان ازآقای دوستی در دادگاه #بهعنوانبابکزنجانی_دوم بصورت علنی رونمایی نمایند، که این همه سرمایه نامشروع و باد آورده را از کجا آورده است؟
در صورت نیاز نیروهای انقلابی و امت حزب الله آماده ارائه “کلید رمز” به دستگاه محترم قضایی می باشند.

۲_ عده ایی از مردم ایشان را به عنوان (شاه دزد) می شناسند چرا که شهرام جزایری دزد بیت المال و ایشان یک دستش در جیب جزایری و دست دیگرش در جیب خلق الله ست.

۳_دوستی عملا سخنگو و رابط سران فتنه شده است و چندین بار مصاحبه مطبوعاتی داشته و به این کار خود افتخار میکند.
اخیرا شنیده می شود با نفوذ در برخی دستگاه ها و با ادعای خود و اطرافیانش با پول های حرام عده ای را خریده و قصد ورود به فضای مدیریتی کشور دارد

۴_آقای دوستی در انتخابات اخیر منافقانه و غیر شفاف عمل کرد، به دفاع از اقای رئیسی به مهرعلیزاده تذکر داده است. ضمن احترام به ” آیت اله رئیسی” رئیس جمهور منتخب مردم بنظرم یک بازی دو سر باخت انجام داده است. هم ارباب اصلاح طلب و دگر اندیش خود را آزرده خاطر نموده است و هم باید بداند آقای رئیسی و مسئولین قضایی باهوش تر و زیرک تر از آن اند که با این حمایت های” کاسب کارانه” و “مذبوحانه” از خلاف های کلان خصوصا خلافهای مالی آقایان بگذرند.

آقای دوستی به نقل از آقای علیخانی نماینده اسبق بوئین زهرا وآوج_باتوجه به طبع دلالی وسوء استفاده مالی که دارد برای بزرگنمایی خود کروبی و بابک زنجانی رابه هم وصل نمود وباعث رسوایی کروبی گردید.

ادامه مطلب👇👇👇

جناب دکتر، به نظر قریب به اتفاق و اکثریت جامعه سیاسی و غیر سیاسی کشور، لرستان و طرهان بزرگ جنابعالی یکی از لیدرهای اثر گذار جریان حزب الهی وانقلابی طرهان بزرگ هستید اما به دلیل اختلاف نظر با دیگر نیروهای جریان ازجمله آقای #شاهرخی_قبادی چند دوره است موفق به راه یابی به مجلس نشده اید
بهتر نیست به یک تفاهمی برسید تا بیشتر از این جریان اصیل انقلابی در این منطقه لطمه نبیند؟

🔷بنده نیز مانند خیلی ازمردم آقای شاهرخی قبادی را انقلابی نمی دانم چرا که از جمله شاخصه های انقلابی و حزب اللهی بودن ولایت پذیری و اعتقاد عملی به اسلام و التزام به اصل مترقی “ولایت مطلقه فقیه” است که ایشان هیچ کدام از این شرایط را ندارند.

در موضوع منع آقای اسفندیار پور وشاهرخی در مجلس چهارم ایشان برعکس نظر حضرت آقا چندین بار در این حوزه کاندید شدند.( عدم ولایت پذیری واعتقاد عملی به ولایت فقیه)

آقای شاهرخی هر وقت خودش حضور دارد مدعی حزب اللهی می شود و هر وقت به هر دلیلی کاندیدای مجلس نیست مدافع سرسخت اصلاح طلبان و مشارکتی از جمله آقای مبلغی و محمد آزادبخت دبیر حزب منحله مشارکت می شود علیرغم انحلال حزب مشارکت از سوی دستگاه قضا جامعه شاهد اعلام برائت و یا استعفای ایشان از دبیری حزب نبوده است دبیر حزب منحله مشارکت کوهدشت فتنه های ۸۸ و۷۸ را جز فتنه ندانسته بلکه آنها را مطالبات به حق ومدنی مردم دانسته وانجام آنها را لازم می داند.
آما آقای شاهرخی قبادی حامی و یار گرمابه وگلستان اوست.

آقای قبادی به هیچ عهد و پیمانی وفادار نیست. نمونه آن پیمان مسجد امام حسین (ع ) بود که به آن عمل نکرد.

درتربیت فرزندانش التزام عملی به اسلام دارد

ایشان در یکی از جلسات شورای ائتلاف که توسط آقای مبلغی دعوت شده بودند
مدعی شد که اصلاح طلبان نسبت با ایشان نظر لطف دارند.!!! بفرمایند وجه اشتراکش با اصلاح طلبان چیست؟ و دلیل لطف وحمایت اصلاح طلبان شناسنامه دار مخالف رهبری از ایشان چیست؟

اما در مورد دیگر انقلابیون و حزب اللهی ها بنده تابع نظر دوستان هستم و دست آنان را به گرمی می فشارم.

ادامه مطلب👇👇👇

در انتخابات مجلس یازدهم جنابعالی تعیین کننده پیروز انتخابات بودید چرا که بیش از #سیهزارطرفدار ثابت دارید.

دلیل عدم حضور در انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی و ترک صحنه انتخابات که منجر به پیروزی جریان موسوم به ائتلاف و شخص مبلغی شد چه بود؟

مشخصاً بفرمایید چرا به آقای مبلغی رای دادید؟

به دلایلی که رمز گشایی از آن به آینده موکول می شود در حوزه انتخابیه وحدت نه برای”مبلغی” بلکه برای برون رفت از وضع موجود درآن مقطع، یک مطالبه عمومی و فراگیر شده بود بنده هم علیرغم اینکه فکر واندیشه آقای مبلغی را قبول نداشتم به خواست و احترام نیروهای انقلابی و قاطبه ی مردم متدین و ولایت مدار وجهت حفظ وحدت و موقعیت آنان راهی جز تسلیم درمقابل اراده ی مردم نداشتم بنابراین پس از مشورت با نیروهای حزب الهی دلسوز، مصلحت را در ترک صحنه دیده و در تهران در انتخابات یازدهم شرکت نمودم.

یعنی می فرمایید به ایشان رای نداده_اید؟

خیر بنده روز انتخابات در کوهدشت حضور نداشتم بلکه درانتخابات تهران شرکت کردم.

اما اگر حمایت ها و بیانیه های جنابعالی و رای طرفداران شما نبود قطعا پیروزی مبلغی مقدور نبود!!؟

درست می فرمایید بنده جز در یک مورد وآن هم زمانی که کاندید نهایی مشخص نشده بود اعلام نمودم که “بنده از کاندید نهایی ائتلاف طرهان بزرگ حمایت می کنم”دیگر هیچ وقت مشخصا از فرد خاصی حمایت نکرده ام.

درآن ایام هر روز شاهد بیانیه های تند و تیز و گاها هیجانی از جانب جنابعالی در حمایت از مبلغی در فضای مجازی بودیم چه توضیحی درمورد آنها دارید؟

بنده هرگز بیانیه سخنرانی یا تراکتی در حمایت از آقای مبلغی نداده ام
آن مطالب از طرف ستاد مبلغی و بعضا دوستان انقلابی در فضای مجازی پخش شد نقشی درآنها نداشتم.

سکوت نشانه ی رضایت است شما میتوانستید تکذیب کنید؟

چندین بار خواستم تکذیب کنم اما به خواست و احترام دوستان ولایی که معتقد بودند باعث شکست وحدت می شود سکوت کردم.

در واقع من به احترام اکثریت مردم سکوت کردم اما سکوتم نشانه ی رضایتم نبود

بعد از پیروزی ائتلاف چرا درجلسه شورای مشورتی ائتلاف طرهان شرکت نمودید. و بلافاصله طی بیانیه ای از آن خارج شدید.؟! علت خروج چه بود؟!

بنده به دعوت آقای مبلغی و خواست جمع کثیری از نیرو های انقلابی و برای جلوگیری از تضییع حقوق آنان بعنوان نماینده طیفی از حزب اللهی ها در جلسه حضور پیداکردم.
بعد از یکی دوجلسه متوجه شدم این جلسات صوری است و تصمیمات در نهان با فرمان فتنه گران و آشوب طلبان مشارکتی و بعضا افرادی با مسائل اخلاقی و حاشیه دار و دلالان بین المللی که مورد تحریم وزارت خزانه داری کدخدایشان نیز قرار گرفته اند اداره و تصمیم سازی می شود وبه اعتراض و نظرات به حق نیروهای ولایی هیچ توجهی نداشتند؛ بنابراین طی بیانیه ای جلسه را ترک نمودم.

ادامه مطلب👇👇👇

بخش آخر مصاحبه خبرنگار خلیف نیوز با علی امامی راد نماینده ادوار مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی

آقای امامی راد جوانان و نوجوانان هم سن وسال من در دوران نمایندگی جنابعالی یا به دنیا نیامده اند و یا اینکه کم سن و سال بوده اند.

برای ما و قاطبه ی جوانان جالب است که بفرمایید.

دوازده سال نماینده این دو شهرستان بوده اید چه کاری کرده اید بخصوص برای جوانان ونوجوان؟
اگر امکان دارد مختصرا پاسخ بفرمایید.؟

بسیار سوال بجا ومناسبی است اما حیف که جواب آن در چند سطر نمی گنجد.

بر اساس قانون وظیفه نماینده قانون گذاری است نه عمران وسازندگی اما نماینده می تواند با لابی گری و کمک دولت در عمران و سازندگی حوزه خود موثر باشد.

دور اول نمایندگی بنده (مجلس جهارم) مصادف با دوره ریاست جمهوری مرحوم هاشمی رفسنجانی بود که اسمش برای ما و رسمش برای اصلاح طلبان بود.

در دور دوم ( مجلس ششم ) مقننه و مجریه در اختیار دگر اندیشان و مخالفان رهبری به سر کردگی خاتمی بود.
همانطور که عرض شد راهی جز قیام علیه آنان نداشتیم.

دور سوم ( مجلس هفتم ) زمان احمدی نژاد بود که با ایشان رای نداده بودم.

اما به جرآت میتوان ادوار نمایندگی بنده را جزو بهترین ادوار عمران و سازندگی این دیار دانست.

کسانیکه شک دارند می توانند به مرکز اسناد استانداری لرستان مراجعه تا برایشان روشن شود.

هر چند در این گفتگو نمی گنجد اگر لازم باشد در آینده و در فرصت مناسب در اختیار همگان قرار می گیرد.

بعنوان مثال در آن زمان مطالبه مردم آسفالت جاده خرم آباد کوهدشت بود که به دلیل خاکی بودن مجبور بودند از طریق جاده پلدختر و ملاوی به خرم آباد سفر کنند که با تلاش های طاقت فرسا انجام گرفت.

مطالبه آب، برق و گازرسانی وآسفالت جاده های شهری وروستایی بود.

مطالبه آب شرب کوهدشت بود که با حفر چاه های عمیق و ساخت مخزن آب کوهدشت مرتفع گردید.
مشکل دفع فاضلاب شهری بود که با حفرکانال های متعدد رفع گردید بطوریکه زیر شهر کوهدشت همگی کانال کشی است. مشکل توسعه بیمارستان امام خمینی (ره) و…بود.
مطالبه برق درب گنبد وکوهدشت شمالی بود. که با لابی گری از استان ایلام گرفتم وهنوز هم ادامه دارد.

مطالبه تبدیل بخش های درب گنبد، گراب و کونانی و مشکلات آنان بود مطالبه خواسته های مردم رومشکان بود مطالبات بخش های دروه وچگنی و شاهیوند و قسمت هایی از بخش ملاوی که جزء حوزه انتخابیه کوهدشت وچگنی بودند. و…

برای اولین بار برای سد معشوره به نام سد “گاوشمار “مکاتبه با وزیر نیروی وقت داشته ام و از دولت احمدی نژاد دستور آن راگرفتم که بعد از بنده آقایان ردیف بودجه ای برایش گرفتند. ( اسناد و مدارک آن موجود است)
انشااله در فرصت مناسب بیشتر دراین مورد صحبت و روشنگری خواهیم نمود.

جناب دکتر از اینکه وقتتون را در اختیار ما قرار دادید تشکر وسپاسگزاری داریم امیدواریم در آینده بتوانیم بیشتر در خدمت شما که حقیقتا یکی از سرمایه های گرانسنگ طرهان، استان و کشور هستید باشیم.
سربلند و پیروز باشید.

بنده هم همچنین برای شما و دیگر خبرنگاران کوهدشت و رومشکان آرزوی سلامتی و بهروزی دارم.

والسلام علیکم ورحمه اله و برکاته

پایگاه خبری خلیف نیوز حق جوابیه برای افرادی که نام آنها به هر طریقی در این مصاحبه آمده است محفوظ می داند و آماده انتشار جوابیه است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *