قتل در شهرستان چگنی بخاطر شکست در انتخابات شورای روستا!

کانال دانستنی های چگنی نوشت

روز سه شنبه ۱۴۰۰/۴/۱۴ زمانیکه میرزامحمد قاسمپور از مراسم خاکسپاری یکی از جوانان روستای چهارآب بخش شاهیوند به سمت منزل باز می‌گشت، خبر از نقشه شومی که ن_ ع و ر_ ع برای قتلش کشیده بودن، نداشت، این دو نفر باتوجه به اینکه از زمان بازگشت ایشان آگاه بودن با یک اسلحه کلاشینکف در نزدیک روستای پیرسهم الدین(مره) کمین کرده و با شلیک چند گلوله نامبرده را به قتل رساندند.

میرزامحمد قاسم پور مردی ۴۵ ساله و صاحب چند فرزند بود.

قاتلان همچنین قبل از حرکت از روستای بن مزرعه دهستان تشکن به سمت پیرسهم الدین، ظاهرا چون قصد انتقام از خیلی ها رو داشتن، قبل از خروج از آبادی مذکور با اسلحه به سمت منیژه شیراوند (همسر حسین خان عبدی) شلیک کرده و ایشان را نیز به شدت مجروح کردن، تاکنون در بیمارستان عشایر خرم آباد ، چندین عمل جراحی برای نجات جان این مادر ۵۰ ساله انجام گرفته است.

اکنون خانواده ها و بستگان قاتل متواری هستند.

همچنین وابستگان خانواده مقتول نیز اقدام به آتش زدن اموال و خودروهای آنها کرده و خسارات چند میلیاردی به آنها وارد کرده اند.

بخاطر تیراندازی های شبانه و ناامنی در آبادی، اکثر خانه های آن خالی از سکنه شده، فقط تعدادی از مردان روستا برای نگهبانی از منازل و اموال خود، در بن مزرعه حضور دارن

بعضی ها هم گاو و گوسفندان خود را فروخته و از روستا خارج شده و تصمیم دارن در اقدام بعدی با فروش ساختمان های خود، برای همیشه این آبادی را (که اکنون ویرانه ای بیش نیست)ترک کنند.

مردم روستا ریشه و علت اصلی این همه کینه و نفرت مهاجمان رو در شکست کاندید آنها در انتخابات و پس گرفتن مهر شورا از آنان میدانند!

پیکر مرحوم میرزامحمد قاسم پور فرزند محمد (۱۴۰۰/۴/۱۸) در روستای خاطره بخش شاهیوند به خاک سپرده شد.

     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *